TOP

Co to jest i jak działa fotobudka?

Jeśli ktoś w ostatnim czasie uczestniczył w jakimś przyjęciu, np. urodzinach lub weselu, z pewnością spotkał się z takim urządzeniem jak fotobudka. Jego popularność rośnie z roku na rok. Do idealne źródło dobrej zabawy i śmiechu. Jeśli sami planujemy organizację przyjęcia warto się z tym tematem bliżej zapoznać.

Co to jest fotobudka?

Fotobudka to nic innego jak automat do zdjęć. Można je spotkać nie tylko na wspomnianych przyjęciach, ale także w centrach handlowych lub różnego rodzaju festynach. Urządzenie to pozwala na wykonanie nawet kilkuset zdjęć w trakcie jeden godziny. Zdjęcia drukowane są natychmiast i stanowią świetną pamiątkę. Jednak fotboduki potrafią dużo więcej. Wiele z nich posiada funkcję wysłania zdjęcia np. na portal społecznościowy. Dzięki temu od razu możemy pochwalić się zdjęciem wśród swoich znajomych.

Gdzie sprawdza się najlepiej?

Na to pytanie można odpowiedzieć po prostu, że wszędzie. Fotobudkę można ustawić niemal na każdym przyjęciu. Świetnie sprawdza się np. na weselach. Dzięki urządzeniu wszystko goście mogą sprawić sobie świetną, zabawną pamiątkę z przyjęcia. Państwo młodzi mogą natomiast z wszystkim wykonanych zdjęć zamówić foto album, który na długo będzie im przypominał o tym wyjątkowym dniu.

Fotobudka często wykorzystywana jest także na imprezach firmowych. Wszystko dlatego, że daje ona możliwość personalizacji zdjęć. Może być na nich umieszczone np. logo firmy lub jej hasło reklamowe. Czasem istnieje także możliwość zamówienia konkretnego wyglądu zewnętrznego fotobudki. Innymi słowy można na niej zamieścić reklamę firmy.

Jak działa fotobudka?

Wszystko zależy od tego z jakiego urządzenia korzystamy. Fotobudka może być automatyczna. To znaczy bezobsługowa. Można wówczas ustawić jej działanie tak, aby wykonywała sama zdjęcia np. co 10 sekund lub sami może naciskać przycisk do zdjęcia. Fotobudkę można także wynająć z obsługą. Wówczas pracownicy firmy, która wynajmuje urządzenie będą robić zdjęcia. W zamkniętych fotobudkach istnieje także możliwość doboru odpowiedniego tła. To także uatrakcyjnia zabawę. Można np. zrobić sobie zdjęcie na tle wieży Eiffla.

Ile to kosztuje?

Cena wynajęcia fotobudki zależy przede wszystkim od czasu na jaki urządzenie zastanie wynajęte. Cenniki sprawdzić można na stronach firm, które fotobudki wynajmują. Wystarczy poszukać pod hasłem: fotobudka Śląsk cennik. Koszty uzależnione będą także od wybranego pakietu. Standardem są gadżety, ale można zamówić np. pakiet z foto albumem, czy płytą DVD ze wszystkim zdjęciami.

Zapraszamy na stronę smove.pl/fbox/.

Categories Ciekawe