TOP

Filtry wody do dzbanków TIP

Filtrowanie wody kranowej może być nie tylko ekologiczną i zgodną z naturą czynnością. Filtrowanie wody kranowej jest również zdrowym podejściem do codziennego życia, które jest zarówno wygodne jak i opłacalne. Wystarczy wyposażyć się tylko w dobrze dobrane filtry wody do dzbanków. TIP jest bardzo popularną marką, która posiada w swojej ofercie uniwersalne filtry potrafiące przefiltrować ogromne ilości wody!

Filtry wody do dzbanków TIP – cechy charakterystyczne

 

Warto powiedzieć, że filtrowanie wody poprawi zmienić jakość wody pochodzącej z sieci wodociągowej o 180 stopni. Filtry wody do dzbanków TIP potrafią nie tylko oczyścić wodę, ale również zmienić jej właściwości wewnętrzne. Niestety woda kranowa posiada bardzo duży wskaźnik ORP co świadczy o tym, że z natury jest wodą utleniającą. W przypadku spożywania dużej ilości takiej nieprzefiltrowanej wody, bądź wody niewiadomego pochodzenia organizm posiada podwyższone ryzyko występowania stresu oksydacyjnego. Jest to zjawisko, które polega na produkcji dużej ilości wolnym rodników, które nawet mogą wywoływać różne choroby. Uszkadzają struktury komórkowe niszcząc organizm na poziomie komórkowym.

 

Filtry wody do dzbanków TIP z wysokiej jakości dodatkami są w stanie zredukować wskaźnik ORP to niskich wartości sprawiając, że woda zamiast stwarzać ryzyko stresu oksydacyjnego może go zwalczać! Obniżenie wskaźnika ORP do niskich wartości sprawia, że woda z potencjału utleniającego zmienia się w potencjał redukujący. W wyniku tego zamiast indukować stres oksydacyjny tak naprawdę go zwalcza stając się swego rodzaju antyoksydantem. Dokładając do tego korzyści płynące z pochłaniania zanieczyszczeń typu chlor/pestycydy można stwierdzić, że filtry wody są naprawdę znakomitym wynalazkiem.

 

Podsumowanie

 

Jak widać inwestycja w filtry wody do dzbanków TIP może okazać się prozdrowotna i opłacalna! Jedyne o czym należy pamiętać to regularna wymiana filtrów. Dla bezpieczeństwa warto robić to co około 4 tygodnie. Jeżeli chce się być pewnym, że filtr musi zostać zmieniony można zakupić dzbanki z specjalnymi ekranami informującymi.

Categories Dom i Wnętrze