TOP

Funkcjonalne i nowoczesne altany metalowe

 

Zaprojektowanie miejsca wypoczynkowego blisko domu to dzisiaj drobnostka: topowi producenci proponują nam wiele interesujących kompletów meblowych oraz dodatków. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się nowoczesne altany metalowe. Te wyjątkowe pergole znacząco podniosą poziom komfortu w naszym ogrodzie i sprawią, że otoczenie stanie się piękniejsze! Jak to możliwe?

Nowoczesne altany metalowe z ruchomym dachem!

Nowoczesne altany metalowe to dzisiaj nie tylko sposób na cień – to również element, który w niebagatelny sposób urozmaici przestrzeń i sprawi, że znacznie chętniej spędzać będziemy wolny czas blisko natury. Pergole metalowe konstruowane są w taki sposób, aby możliwy był ich samodzielny montaż – nie ma potrzeby kotwienia struktury w betonie. Lekka konstrukcja odznacza się świetnymi parametrami technicznymi – stelaż pergoli wykonany jest z aluminiowych elementów malowanych proszkowo. Ten rodzaj tworzywa nie odkształca się, jest zabezpieczony przed wilgocią, nie jest podatny na działanie korozji. Dach pergoli tworzy się z aluminiowych listew, które obracają się wokół własnej osi. Pozycję listew regulujemy my sami, w zależności od naszych potrzeb i tego, jak wiele światła ma wpadać pod pergolę. W pozycji całkowicie zamkniętej pergola ochroni nas przed deszczem!

Nowoczesne altany metalowe i wygodne meble

Aby nasze nowoczesne altany metalowe były idealnym miejscem wypoczynkowym potrzebujemy również mebli. Warto wykorzystać meble ogrodowe z ekspozycji – są one dostępne w niższych cenach, co pozwoli nam na spore oszczędności. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie kwiatów w doniczkach blisko pergoli – pozwoli to na otoczenie się zielenią z każdej strony! Pergolę możemy dodatkowo wyposażyć w rolety boczne, które uchronią nas przed silniejszymi podmuchami wiatru.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ kanejohns.com https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/