TOP

Jakie meble tarasowe z parasolem wybrać?

Decydując się na zaaranżowanie tarasu warto postawić na sprawdzone rozwiązania: meble tarasowe z parasolem to idealny zestaw, który pozwoli nam czerpać z ciepłych dni to, co najlepsze. Jakie meble ogrodowe na taras wybrać, aby cieszyć się ich wyjątkowym wyglądem i doskonałą jakością? Jak sprawić, aby nasz taras stał się oazą zieleni?

Idealne meble tarasowe z parasolem

Jakie powinny być meble tarasowe? Z pewnością trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Decydując się na meble tarasowe z parasolem zwracajmy uwagę na tworzywa i materiały. Wśród rekomendowanych rozwiązań często mówi się o meblach technorattanowych: komplety tego typu zaskoczą nas wspaniałym wyglądem i trwałością. Włókno technorattanowe do złudzenia przypomina naturalny rotang – jego nieporowata struktura nie chłonie brudu, nie będzie podatna na promieniowanie UV. Meble technorattanowe zabezpieczone są również przed odkształcaniem i łamaniem – na długi czas zachowają swój nienaganny wygląd.

Meble tarasowe z parasolem to idealny duet – parasol stworzy na tarasie strefę cienia, w którym schowamy się podczas największych upałów. Nowoczesne parasole ogrodowe są projektowane z dbałością o detale: posiadają liczne punkty regulacji, posiadają czasze o boku nawet do 4 metrów długości.

Meble tarasowe z parasolem wśród zieleni

Chcąc skutecznie schować się przed spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów warto zadbać o to, aby nasz taras był odpowiedni osłonięty zielenią. Wiele rozwiązań może okazać się przydatnych: wysokie doniczki z ulubionymi iglakami czy krzewami, ale również sadzonki, które z czasem wyrosną wysoko, jak np. trawa afrykańska. Szukając skutecznych sposobów na komary postawmy na sadzonki lawendy – nie tylko będą one skutecznie odstraszać insekty, ale też wzbogacą estetykę otoczenia i spowiją taras wspaniałym zapachem.

 

 

Categories Dom i Wnętrze