TOP

Kosz ogrodowy kokon – niebanalny mebel do strefy relaksu

Stworzenie funkcjonalnej strefy wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj banalnie proste. Projektanci mebli zaproponują nam rozbudowane kolekcje, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym z chętniej kupowanych mebli jest bez wątpienia kosz ogrodowy kokon – mebel ten całkowicie zmieni odbiór miejsca wypoczynkowego i sprawi, że przestrzeń stanie się ciekawsza!

Kosz ogrodowy kokon, który zmienia ogród!

Nie ma bardziej charakterystycznego mebla ogrodowego, niż kosz ogrodowy kokon. Mebel ten posiada siedzisko zawieszone nad ziemią – w ten sposób użytkownik może dosłownie bujać w obłokach i oderwać nogi od ziemi! Fotel wiszący kokon to niebanalny mebel, który może stanowić element większego kompletu, jak i być pojedynczym meblem na tarasie czy na balkonie. Fotel taki z pewnością przyciągnie wzrok i sprawi, że przestrzeń nabierze nowoczesnego szyku.

Jak zbudowany jest kosz ogrodowy kokon? Budowa tego mebla wzbudza spore zainteresowanie. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na stelaż – jest on wykonany z trwałego aluminium. Poprzez malowanie proszkowe materiał ten zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, korozją. Dzięki wykorzystaniu aluminium możliwe stało się również zmniejszenie finalnej wagi mebla, przez co podnoszenie czy przenoszenie mebla nie sprawia problemów. Okrycie kosza to plecionka technorattanowa – ten rodzaj tworzywa nie odkształca się, nie jest podatny na promieniowanie UV, nie płowieje. Plecionka nie wchłania brudu, wilgoci. Jej czyszczenie nie jest problematyczne.

Kosz ogrodowy kokon – relaks na wyciągnięcie ręki!

Nie ma wątpliwości, że kosz ogrodowy kokon pozwoli na odpoczynek, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Przemyślana konstrukcja oraz trwałe materiały sprawiają, że mebel ten będzie cieszył oczy przez wiele lat. W okresie jesieni i zimy warto zadbać o to, aby był on zabezpieczony przed osiadaniem kurzu. Dobrym rozwiązaniem jest pokrowiec ogrodowy.

 

 

Categories Dom i Wnętrze