TOP

Kuchenne rewelacje i propozycje

Wymarzona kuchnia to taka, w której chce się przebywać, w pojedynkę i razem z rodziną lub przyjaciółmi. Gdzie czas się zatrzymuje i w ten sposób zapominamy o całym świecie. Odrywamy się od codziennych trosk. Na tym polega zmiana – kuchnia staje się coraz bardziej miejscem relaksu, a nie wykonywania uciążliwych obowiązków. Wszyscy mają się w niej czuć wspaniale, podczas gdy większość czynności wykonują za nas sprzęty kuchenne.

Kuchenne kolekcje

Poszukajmy praktycznych rozwiązań, które wpłyną pozytywnie na jakość życia w kuchni. Jeśli nie wiemy, jak zagospodarować szafkę pod zlewem czy jak schować piekarnik lub lodówkę, to zdecydujmy się na meble rozwiązujące te problemy. Z pewnością meble Gama to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o konkretne udogodnienia i w dodatku reprezentacyjny design.

Jak z bajki

Kuchnia Edyta z litego drewna od Kam – to rewelacja wnętrzarska, która łączy nowoczesność i klasykę. W tak umeblowanej przestrzeni poczujemy się jak na skraju łagodnej bajki, którą aż chce się uzupełnić cudownymi zapachami, smakami i kolorami owoców czy deserów.

Jak z przyszłości

Natomiast kolekcja Sara od tego samego producenta prezentuje się niemal futurystycznie. To kuchenna rewelacja dla osób ceniących nowoczesną prezentację, w której bazę stanowi barwa wypełniająca maksymalnie gładką płaszczyznę. Do wyboru mamy 12 kolorów frontów. Szafki posiadają zawiasy Clip Top (istnieje możliwość zamontowania Blumotion, czyli cichego zamykania).

Życie od kuchni

Zwykłe zmiany w domowej przestrzeni okażą się niezwykłe. Sprawią, że nasze życie od kuchni wyglądać będzie rewelacyjnie. Dosłownie i w przenośni. Może wprowadzimy nowe rytuały wspólnego gotowania czy pieczenia ciast? Może częściej uda nam się pobyć razem, robiąc coś pozornie zwyczajnego, co ma jednak wielką wartość.

Categories Dom i Wnętrze