TOP

Moc skoków spadochronowych

Skoki spadochronowe są bardzo pociągającą rozrywką, którą na pewno warto się aktualnie zainteresować. Istnieje wiele metod, na rozpoczęcie samodzielnych skoków spadochronowych. Jedną z popularniejszych metod szkolenia spadochronowego były prowadzone przez aerokluby kursy. Niemniej jednak o wiele lepsze okazują się szkolenia AFF, które pozwalają na naprawdę skuteczne i do tego bardziej autonomiczne szkolenie się w skokach spadochronowych.

Czym wyróżnia się metoda szkoleń AFF?

Klasyczna koncepcja, o którą opierają się szkolenia AFF to zintegrowanie szkoleń teoretycznych z warsztatami praktycznymi. Była to bardzo skuteczna koncepcja, która opiera się na maksymalizacji samodzielnego nauczania praktycznego – bez skakania w tandemie, a jedynie asystach początkowo dwóch, a następnie jednego instruktora. W trakcie szkoleń AFF realizuje się skoki z wysokości około 4000 metrów, co pozwala na około 60 sekund swobodnego spadania. Kursy realizowane przez aerokluby opierały się na skokach na tzw. linkach, co bardziej charakterystyczne jest dla wojsk powietrzno-desantowych, a nie wyczynowego spadochroniarstwa. Różnice te są zrozumiałe i warto dla większych emocji zainteresować się takimi koncepcjami, jak właśnie szkolenia AFF.

Dla kogo jest to dedykowane?

Tego rodzaju szkolenia są przeznaczone dla praktycznie każdego. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają skoki spadochronowe i chcą przeżyć coś naprawdę wyjątkowego. Warto się zainteresować tymi możliwościami i wybrać nowoczesne metody kształcenia w zakresie skoków spadochronowych. Kursy AFF realizowane są za pomocą nowoczesnego sprzętu, interaktywnych metod szkolenia teoretycznego oraz przy asyście wykwalifikowanych specjalistów z free divingu. Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać jeszcze bliżej skoki spadochronowe i żeby zacząć się nimi autentycznie cieszyć. Skoki spadochronowe są świetną zabawą i odpowiednie formuły kształcenia w tym zakresie pozwalają wykorzystać na maksa swoje możliwości. Postawcie na interesujące formy edukacji praktycznej i ćwiczcie skoki spadochronowe w nowej formule. Jest to świetna rozrywka dla młodych oraz starszych osób. Odkryjcie nowy wymiar skoków spadochronowych i poznawajcie nowe techniki spadochroniarskie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

Categories Uncategorized