TOP

Nowoczesne meble do ogrodu – jakie wybrać?

Nowoczesne ogrody dalekie są od prowizoryczności. Wręcz przeciwnie, zewnętrzne strefy eleganckich domów są dopieszczone w najmniejszych szczegółach. Jeśli i Ty stoisz przed wyzwaniem zaadaptowania stylowego, minimalistycznego ogrodu, sprawdź nasze rady, które ułatwią Ci to niełatwe zadanie!

Technorattanowe meble do ogrodu – najświeższe trendy

Przyglądając się luksusowym ogrodom lub zewnętrznym przestrzeniom publicznym, nie sposób nie zauważyć, jakie meble cieszą się obecnie największą popularnością – technorattanowe! Meble do ogrodu wykonane z syntetycznej plecionki z powodzeniem łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe. Syntetyczny rattan do złudzenia przypomina swój pierwowzór – rattan pozyskiwany z pni palm rotangowych – jednak wykazuje od niego dużo lepsze właściwości. Przede wszystkim, nowoczesny materiał jest niezwykle wytrzymały i skutecznie przeciwstawia się działaniu czynników zewnętrznych. Możesz mieć pewność, że technorattanowy komplet zachowa swoją nienaganną kondycję pomimo wpływu promieniowania UV, wody i mrozu. Co więcej, tego typu produkty nie wymagają stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych oraz stosowania zabezpieczeń, co znacznie ułatwia ich użytkowanie i przechowywanie poza sezonem.

Zamiast niewygodnych krzeseł…

Katalogi czołowych producentów wyposażenia outdoorowego zaskakują różnorodnością. Aby wykreować dla siebie i bliskich komfortowy i urzekający estetyką kącik relaksu, warto zrezygnować z tradycyjnych zestawów składających się ze stołów i krzeseł na rzecz luksusowej sofy o modułowej budowie. Ciekawym uzupełnieniem aranżacji z designerską, jasną sofą w roli głównej będzie niebanalna huśtawka w formie zabudowanego kokonu albo komplet wyplatanych z technorattanu leżaków.

Categories Dom i Wnętrze