TOP

Odpowiednia pielęgnacja dłoni

Odpowiednia pielęgnacja paznokci jest bardzo ważna, szczególnie w przypadku Pań. Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, z tego powodu powinniśmy poświęcić im szczególną uwagę. Zatem w jaki sposób o nie zadbać?

Odpowiednie nawilżenie dłoni

Przede wszystkim jeżeli pragniemy, aby nasze dłonie wyglądały doskonale, powinnyśmy zadbać o ich odpowiednie nawilżenie. Suche, a często także popękane dłonie są bardzo nieatrakcyjne.

Dużą uwagę powinnyśmy zwrócić także na skórki wokół paznokci. Jeżeli są bardzo suche i nie nawilża ich dokładnie nasz krem do rąk, powinnyśmy zakupić specjalny krem do skórek. W wielu drogeriach tego typu produkty są powszechnie dostępne.

Idealnie wypielęgnowane paznokcie

Jeżeli marzymy o pięknych dłoniach, powinnyśmy także zwrócić uwagę na nasze paznokcie. Ich nawilżenie także jest bardzo ważne, ponieważ w przeciwnym razie będą się łamać oraz rozdwajać.

W tym celu systematycznie powinnyśmy wmasować w nie odżywkę lub też pokryć specjalnym preparatem, który wysycha. Takich kosmetyków na rynku znajdziemy również bardzo wiele.

Doskonały kolor na paznokciach

Również warto zadbać o kolor na naszych paznokciach. Jeżeli nasza płyta paznokciowa jest atrakcyjna oraz paznokcie szybko nam rosną, możemy same je pomalować.

W przeciwnym razie warto zdecydować się na przedłużanie paznokci, wykonując nowoczesny manicure lub pedicure metodą żelową w salonie. Adresy takich salonów kosmetycznych znajdziemy w internecie. Wystarczy przykładowo wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „manicure pedicure Warszawa” lub też „manicure pedicure w Warszawie”.

Warto pamiętać, iż choć często zdarza się, że nie posiadamy idealnej płytki paznokciowej, nasze dłonie mogą wyglądać oszałamiająco. Obecnie w gabinetach kosmetycznych możemy wykonać przedłużanie paznokci nowoczesnymi metodami, które zagwarantują nam ich naturalny wygląd. Adresy salonów możemy znaleźć w internecie, wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce internetowej przykładowo „manicure pedicure Warszawa” lub też „manicure pedicure w Warszawie”.

Tekst powsta we współpracy z Instytutem zdrowia i urody Medica SPA

Categories Zdrowie i Uroda
katowice adwokat https://www.gama-sklep.com.pl/a/12-mebloscianka-pokojowa https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/