TOP

Ogród na słońce i deszcz

Urządźmy ogród, w którym poczujemy się doskonale podczas słońca i deszczu. Gdzie spędzimy idealny dzień, kiedy na zewnątrz doskwiera upał jak i wówczas, gdy pada deszcz i jest chłodno. Umeblujmy naszą przydomową przestrzeń tak, żeby w pełni nam służyła. Miejmy  z niej przyjemność. Korzystajmy z życia, jeśli tylko mamy taką okazję.

Meble na każdą pogodę

Technorattanowe meble do ogrodu z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę. Nie zniszczą ich promienie UV ani deszcz czy śnieg. Nie zaszkodzi im także wysoka czy niska temperatura.

Takie praktyczne, wytrzymałe i eleganckie meble z technorattanu znajdziemy w Garden Space. Udoskonalimy nasz ogród i nasze życie dzięki tym meblom ogrodowym.

Przedmioty, które znajdziemy w Garden Space, sprawią, że poczujemy się luksusowo w ogrodzie w upalny i deszczowy dzień. Na komfortowej sofie rozsiądziemy się wygodnie, a na stole ustawimy wszystkie potrzebne rzeczy. Zorganizujemy każdą ogrodową imprezę, bez względu na pogodę.

Leżaki i leżanki

Na słońce z pewnością przydadzą się regulowane leżanki i leżaki na kółkach. Umożliwią nam wakacyjny wypoczynek nad basenem albo na tarasie. We własnym ogrodzie poczujemy się jak na plaży.

Parasole i baldachimy

Duże parasole ogrodowe i efektowne baldachimy pomogą nam stworzyć przyjemnie zacieniony zakątek w naszym ogrodzie. Dzięki nim osłonimy się nie tylko przed słońcem, ale także przed drobnym deszczem. Parasol to obowiązkowy przedmiot do ogrodu. Dobry nie tylko na upał.

Promienniki ogrodowe

Rzeczą, która uprzyjemni nam ogrodowe przebywanie, wiosną czy jesienią, są promienniki podczerwieni. Zapewnią nam one przyjemne ciepło. Podobne do tego pochodzącego od promieni słonecznych. Sprawią, że także w trakcie deszczowego dnia zostaniemy w ogrodzie na długo. Ogrzejemy się odrobinę i będziemy mogli cieszyć się niebanalną urodą pochmurnego dnia.

Categories Dom i Wnętrze