TOP

Onda – bezkonkurencyjny zabieg na cellulit

Onda to zabieg na cellulit, który nie ma sobie równych. Pozwala na usunięcie nawet zaawansowanej pomarańczowej skórki. Sprawdź!

Onda – bezkonkurencyjny zabieg na cellulit

Onda to krok milowy w nieinwazyjnej redukcji cellulitu i modelowaniu sylwetki. W zabiegu tym wykorzystano innowacyjną technologię Coolwaves™, która wykazuje wysokie powinowactwo do podskórnej tkanki tłuszczowej, odpowiedzialnej za powstawanie pomarańczowej skórki. Dowiedz się więcej na temat rewolucyjnego zabiegu na cellulit i tkankę tłuszczową.

Skuteczny zabieg na cellulit

Cellulit, nazywany potocznie pomarańczową skórką, to przypadłość, która dotyka nawet około 80-90% kobiet na świecie. Bardzo często towarzyszy otyłości, ale nie jest to regułą. Panie o prawidłowej masie ciała również zmagają się z pomarańczową skórką. Nic więc dziwnego, że zabiegi na cellulit cieszą się coraz większą popularnością.

Cellulit jest lipodystrofią, czyli rodzajem nieprawidłowości w budowie tkanki tłuszczowej. Wyróżnia się kilka rodzajów i stopni zaawansowania cellulitu. W każdym przypadku pomocna jest zmiana nawyków żywieniowych oraz zwiększona aktywność fizyczna. Warto dodatkowo wprowadzić skuteczne zabiegi na cellulit, wśród których prawdziwym fenomenem jest Onda. Jak zapewniają specjaliści z Kliniki Miracki w Katowicach, zabieg ten umożliwia skuteczną redukcję cellulitu w minimalnie inwazyjny sposób. Jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z najbardziej uciążliwą pomarańczową skórką, chociaż warto też łączyć go z innymi procedurami – dla spotęgowania i przyspieszenia efektów.

Na czym polega zabieg Onda?

Onda to zabieg na cellulit, w którym zastosowano inteligentną technologię mikrofal Coolwaves™. Metoda ta została opracowana w ten sposób, aby ominąć naskórek i jednocześnie dostarczyć dużą ilość energii do warstwy podskórnej, w której gromadzi się tkanka tłuszczowa. Mikrofale uszkadzają błony komórek tłuszczowych i stymulują uwalnianie oraz usuwanie tłuszczu z organizmu. Odbywa się to na drodze naturalnych procesów fizjologicznych.

Na wybraną partię ciała nakładany jest żel, który ułatwia poślizg głowicy. Urządzenie Onda dysponuje dwiema zróżnicowanymi głowicami, które umożliwiają wykonywanie zabiegu na różnych głębokościach tkanki. Dzięki temu można dopasować parametry zabiegu do potrzeb pacjenta. Kosmetolog delikatnie przesuwa urządzeniem po skórze, wykonując przyjemny masaż. Zabieg nie powoduje bólu ani dyskomfortu. W zależności od obszaru zabiegowego, stopnia zaawansowania cellulitu oraz oczekiwań pacjenta wykonuje się od 4 do 6 sesji zabiegowych dla uzyskania satysfakcjonujących efektów. O ich liczbie i częstotliwości decyduje kosmetolog.

Modelowanie ciała mikrofalami – dlaczego warto?

Zabieg z użyciem technologii Coolwaves™ to nie tylko skuteczna metoda usuwania cellulitu, ale również efektywny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej opornej na działanie diety i ćwiczeń. Onda stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu w bezpieczny i skuteczny sposób regeneruje skórę i poprawia jej napięcie.

Mikrofale tylko w minimalnym stopniu oddziałują na naskórek, nie przerywając jego ciągłości, dzięki czemu jest to mało inwazyjny zabieg na cellulit. Onda nie wymaga ani specjalnego przygotowania, ani rekonwalescencji po jego wykonaniu.

Pierwsze efekty modelowania ciała po zastosowaniu technologii Coolwaves™ pojawiają się już po pierwszej sesji i pogłębiają się z każdym kolejnym zabiegiem. Na ostateczne rezultaty trzeba poczekać około trzech miesięcy po ostatnim zabiegu. Tyle czasu potrzebuje organizm, aby zmetabolizować uszkodzone komórki tłuszczowe oraz przeprowadzić skuteczną kolagenogenezę.

Dowiedz się więcej na temat skutecznych zabiegów antycellulitowych – skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Katowicach.

Dodatkowo zapraszamy na zabiegi odmładzające takie jak botoks, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy terapie komórkami macierzystymi: https://mirackiclinic.com/

Categories Zdrowie i Uroda