TOP

Outlet meblowy – sposób  na tanie i efektowne urządzenia pokoju gościnnego

Outlet meblowy to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w meble renomowanych producentów. Są to produkty nowe i wykonane z najwyższej jakości materiałów, ale dostępne w niższych cenach, ponieważ zwykle pochodzą z końcówek kolekcji. Daje to możliwość modnego i taniego urządzenia pokoju, w którym nocować będą goście, a także innych wnętrz w domu czy mieszkaniu.

 

Outlet meblowy – wygodne łóżko

Pokój gościnny to zwykle dodatkowa sypialnia, przeznaczona dla osób, które odwiedzają domowników. Najważniejszym meblem jest więc wygodne łóżko, najlepiej oparte na skrzyni, aby można było przechowywać w niej dodatkową pościel. Oferta, jaką ma pod tym względem outlet meblowy, jest bardzo duża. Do wyboru są łóżka z tapicerowanymi zagłówkami, otwartymi półkami na książki czy wysuwanymi szufladami na bieliznę pościelową.

Niektóre łóżka oferowane są w kompletach ze stolikami nocnymi. Do łóżka trzeba oczywiście dokupić materac i stelaż, zwracając uwagę na to, jakie rodzaje sugerowane są przez producenta.

 

Outlet meblowy – pozostałe meble do pokoju gościnnego

W pokoju gościnnym oprócz łóżka i stolików nocnych powinna się także znaleźć przestronna szafa, w której zaproszeni goście będą mogli umieścić swoje ubrania i niezbędne drobiazgi. Mebel ten powinien pasować wymiarami do wnętrza – nie może zajmować zbyt dużo miejsca, ale powinien też zapewniać dość przestrzeni do przechowywania odzieży. Outlet meblowy oferuje szeroki wybór tego rodzaju szaf. Niektóre modele wyposażone są w wewnętrzne szuflady i półki, co jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem.

Meblem, którego nie może zabraknąć w pokoju gościnnym, jest komoda z szufladami oraz półka na książki. Ważne jest także odpowiednie oświetlenie – główne źródło światła na suficie oraz niewielkie lampki nocne, umożliwiające wieczorne czytanie. Dzięki temu goście będą się czuć doskonale, a przecież o to właśnie chodzi.

 

Categories Dom i Wnętrze