TOP

Piękna pergola ogrodowa w przestrzeni przydomowej

Nowoczesny ogród to dzisiaj przede wszystkim wygodne miejsce wypoczynkowe, z którego może korzystać każdy domownik, a my sami możemy urządzać tam przyjęcia dla większej ilości osób. Chcąc korzystać z uroków lata w pełni warto pomyśleć o odpowiednim zadaszeniu miejsca wypoczynkowego. Odpowiednia okaże się pergola ogrodowa oferowana przez jednego z topowych producentów w kraju. Czym jest pergola i jak przyczyni się do zwiększenia naszej wygody?

W poszukiwaniu cienia!

Odpoczynek w ogrodzie w czasie letnich dni to świetny pomysł na relaks – nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Szukając idealnych rozwiązań do ogrodu warto wybrać pergolę, która zapewni nam odpowiednią ilość cienia nawet w najbardziej słoneczne dni. Pergola ogrodowa to innowacyjna konstrukcja dzięki której każda chwila w ogrodzie stanie się znacznie przyjemniejsza.

Pergole wznoszone są na aluminiowych elementach tworzących zwartą i harmonijną konstrukcję. Elementy aluminiowe malowane są proszkowo – dzięki temu możemy mieć pewność, że nie będą one podatne na wilgoć czy wnikanie rdzy. Kolor konstrukcji wybieramy samodzielnie z szerokiego wachlarza kolorów, możliwe jest także wybranie kolorów drewnopodobnych. Wewnątrz konstrukcji znajdziemy ukryty system do odprowadzania wody w czasie deszczu.

Dach konstrukcji pergoli może być wykonany z tkaniny technicznej lub też z aluminiowych lameli obracających się wokół własnej osi. Bez względu na rodzaj dachu nie nagrzewa się on, przez co w cieniu panuje przyjemny chłód. Pozycja dachu może być regulowana w zależności od naszych potrzeb.

Odpoczynek pod pergolą

Pergole ogrodowe wolnostojące to idealne rozwiązanie, kiedy dysponujemy dużym ogrodem. Wokół miejsca wypoczynkowego możemy stworzyć oazę zieleni wykorzystując np. lawendę. Kwitnąca latem lawenda pozwoli nam na odstraszenie komarów!

Categories Dom i Wnętrze
https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ ncjapiekna.com.pl orognost.com