TOP

Pomoc drogowa na autostradach

Autostrady to drogi, dzięki którym można bezproblemowo pokonywać dalekie dystanse własnym samochodem przy utrzymywaniu szybkiego tempa jazdy. Na terenie Polski działa kilka autostrad, które są stale rozbudowywane i w ten sposób można usprawnić jazdę. Oczywiście na autostradzie również może dojść do stłuczki czy też nagłej awarii. W przypadku braku możliwości zjazdu na najbliższy parking, należy skorzystać z pasa awaryjnego, odpowiednio oznaczyć miejsce zdarzenia oraz wezwać pomoc i na nią czekać.

Profesjonalna pomoc na autostradzie

Na szczęście na terenie naszego kraju działa wiele firm specjalizujących się w holowaniu i udzielaniu innych usług z zakresu pomocy drogowej na autostradach. Są to wyspecjalizowane firmy posiadające odpowiednie uprawnienia, umiejętności i sprzęt do świadczenia takich usług. W przypadku wyjazdu w trasę obejmującą odcinki autostrad, warto zaopatrzyć się w dane firm, które oferują profesjonalną pomoc w takich miejscach.

Serwis blisko miejsca zdarzenia

Dane takich firm można między innymi znaleźć w serwisie Pomocdrogowa.info. Na stronie dostępna jest lista autostrad i po wybraniu konkretnej, pojawi się lista firm oferujących profesjonalną pomoc drogową na konkretnych odcinkach danej drogi szybkiego ruchu. Dodatkowo można podać w wyszukiwarce nazwę miejscowości lub określić swoje położenie przy pomocy narzędzia geolokalizacji. W ten sposób wyświetlone zostaną tylko pobliskie firmy, a to przełoży się na krótszy czas oczekiwania na pomoc. Serwis jest dostępny na komputerach i urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu.

Categories Ciekawe