TOP

W poszukiwaniu ciszy i spokoju – wybierz polskie góry!

Zaplanowanie urlopu coraz częściej zostawiamy innym – decydujemy się na wczasy z biurami podróży, które zapewniają nam nie tylko dojazd, ale i zakwaterowanie, atrakcje, wyżywienie. Warto jednak pomyśleć o krótszym wypoczynku, również w weekendy. Polska oferuje nam wiele atrakcyjnych miejsc – warto je odkryć!

Wybierz Podhale i Tatry!

W Polsce mamy wiele wspaniałych pasm górskich, żadne z nich jednak nie cieszy się taką popularnością turystów jak Tatry. Najwyższe góry w Polsce przyciągają nie tylko miłośników aktywnego spędzania czasu, ale również osoby pragnące cieszyć oczy widokiem wspaniałych szczytów za oknem. Bez wątpienia zdecydowana większość turystów decyduje się na poszukiwanie noclegów w Zakopanem, określanym również jako zimowa stolica Polski. Słychać jednak coraz więcej niezadowolonych głosów, które wskazują na bardzo wysokie ceny oraz niski poziom usług, korki, hałas oraz wszechobecny smog zimą. Czy istnieje alternatywa?

Znajdź spokój w Bukowinie Tatrzańskiej!

Znacznie lepszym pomysłem jest zaplanowanie weekendu w Bukowinie Tatrzańskiej, oddalonej od Zakopanego o kilka minut drogi. Decydując się na pobyt w jednym z tutejszych pensjonatów, np. willamajerczyk.com możemy być pewni atrakcyjnych cen oraz wysokiej jakości usług. Bukowina to także świetne miejsce wypadowe – warto urządzić sobie spacery szlakami pieszymi i podziwiać lokalną przyrodę!

Categories Ciekawe
https://benmizrachi.com/ksztalt-kolor-i-styl-wybor-stroju-kapielowego-ktory-bedzie-dobrze-wygladac-i-czuc-sie-wygodnie/ http://northtexaswish.org/kompletujemy-stroj-jezdziecki/ https://aahasc.org/jazda-konna-hobby-na-cale-zycie/