TOP

Skuteczny sposób na niepożądane owłosienie

Współczesny styl życia szczególny nacisk kładzie na estetyczny wygląd. Ważną funkcję spełnia gładka, aksamitna skóra,pozbawiona nadmiernego owłosienia.
Możliwość tę daje depilacja. Standardowe metody, które można wykonać w zaciszu własnego domu, często okazują się krótkotrwałe, dlatego też osoby, które poszukują trwałych rozwiązań decydują się na alternatywne rozwiązanie, jakim jest depilacja laserem frakcyjnym.

Trwale, efektownie, bezboleśnie

Laser frakcyjny opiera się przede wszystkim na emisji światła, które wnika w głąb tkanki podskórnej i skóry głębokiej, niszcząc cebulki włosów. Są to kontrolowane mikrouszkodzenia, które nie powodują zmian alergicznych ani innych dolegliwości zdrowotnych.
Należy pamiętać, że włosy charakteryzują się różnym tempem wzrostu – jedne rosną szybciej, inne wolniej. Jest to widoczne także podczas depilacji laserowej – włosy będące w fazie wzrostu zostają całkowicie usunięte, natomiast te, które w momencie zabiegu znajdowały się w innej fazie, zazwyczaj odrastają.

Nowe włoski pojawiają się zazwyczaj po kilku tygodniach i jest ich zdecydowanie mniej. Średnio podczas pierwszego zabiegu trwale usuniętych zostaje do 30% owłosienia, natomiast przy trzecim zabiegi nawet 92% włosów.

Depilacja laserem frakcyjnym to zabieg nieinwazyjny, nie mniej jednak – ze względów bezpieczeństwa – należy go wykonywać w salonie kosmetycznym lub ośrodku medycyny estetycznej.

Depilacja laserem frakcyjnym wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym – tym celu stosowany jest specjalny krem o działaniu znieczulającym.

Zobacz więcej na www.skinline.com.pl

Categories Zdrowie i Uroda
Tags depilacja
kancelaria adwokacka katowice https://www.gama-sklep.com.pl/a/173-aranzacja-salonu-z-kuchnia https://meblelobos.pl/glowne-oswietlenie-wnetrza-jakie-wybrac/