TOP

Urządzenie do kriolipolizy Cooltech – must have w każdym gabinecie medycyny estetycznej

Z roku na rok zainteresowanie medycyną estetyczną rośnie. Moda na zdrowy styl życia i coraz większa przystępność cenowa zabiegów spowodowały, że gabinetów medycyny estetycznej przybywa. Aby odnieść sukces w dynamicznie rozwijającej się branży, należy nieustannie ulepszać swoją ofertę. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej zabiegowi, który rewolucjonizuje rynek – kriolipolizie. Dlaczego warto zainwestować w urządzenie do kriolipolizy Cooltech? Sprawdź!

Nowoczesne urządzenie do kriolipolizy Cooltech

Urządzenie do kriolipolizy Cooltech jest najbardziej popularnym aparatem umożliwiającym przeprowadzenie odchudzającego zabiegu z wykorzystaniem niskiej temperatury. Podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu lekarz zasysa miejscowo skórę specjalną głowicą chłodzącą. Na skutek działania niskiej temperatury komórki tłuszczowe są uszkadzane, a następnie transportowane do układu limfatycznego i wydalane w naturalnych procesach metabolicznych. Na pełne efekty kuracji trzeba poczekać zazwyczaj około miesiąca, aż wszystkie komórki zostaną usunięte. Zabieg najlepiej wykonywać etapowo. Z każdym kolejnym spotkaniem z lekarzem rezultaty będą bardziej widoczne.

Dla kogo?

Kriolipoliza polecana jest pacjentom pragnącym w widoczny i bezpieczny sposób pozbyć się tkanki tłuszczowej z niewielkich obszarów, na przykład brzucha, łydek, twarzy czy ud. Wśród przeciwwskazań do przeprowadzenia kuracji wymienić możemy ciążę i karmienie piersią, syndrom Raynauda, krioglobulinemię, hipoproteinemię, niskie ciśnienie, cukrzycę (szczególnie u osób starszych), posiadanie rozrusznika serca, niedociśnienie, choroby wątroby i nerek, cukrzycę.

Categories Zdrowie i Uroda