TOP

Zdrady małżeńskie – czy detektyw okaże się pomocny?

Zdrada małżeńska stanowi jeden z najczęściej podawanych powodów rozwodów czy rozstań. Niestety, współcześnie mamy dostęp do licznych narzędzi sprzyjających nie tylko poznawaniu, ale i flirtowaniu – przez Internet, za pomocą telefonów komórkowych. Internet okazuje się być idealnym miejscem do poznawania nowych osób i prowadzenia drugiego życia. Najczęściej to właśnie tam zdrada ma swój początek.

Po pomoc do detektywa

Do detektywów zgłasza się coraz więcej osób podejrzewających swoich współmałżonków o zdradę. W takich sytuacjach detektyw Warszawa musi wykazać się nie tylko profesjonalizmem, ale przede wszystkim olbrzymią empatią. Osoby zgłaszające się do niego z takim problemem najczęściej czują się skrzywdzone, nie potrafią jednak powiedzieć, czy w razie potwierdzenia zdrady zdecydowałyby się na rozwód. Zadaniem detektywa jest sprawdzenie osoby podejrzanej oraz dostarczenie dowodów lub też spisanie raportu o domniemanej niewinności podejrzanego małżonka. Jak wygląda jego praca w takich sytuacjach? Co musi zrobić detektyw?

Obserwacja, dokumentowanie

Podstawą pracy w przypadkach podejrzenia o zdradę małżeńską jest obserwacja. Zanim jednak do niej dojdzie detektyw musi sporządzić dokładny wywiad związany z osoba podejrzaną. Podczas wywiadu pyta on klienta o imię, nazwisko, miejsce i godziny pracy, zainteresowania, miejsca gdzie często bywa. Na tej podstawie może on szukać potencjalnych miejsc obserwacji. Kolejnym krokiem jest faktycznie sporządzenie dziennych raportów dotyczących tego, czy podejrzany kończył prace o czasie, czy po pracy udawał się w jakiekolwiek miejsca. Dodatkowo detektyw musi być przygotowany na to, aby rejestrować wszelkie spotkania podejrzanego z innymi osobami – posłuży do tego przede wszystkim aparat fotograficzny oraz kamera.

Categories Ciekawe