TOP

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu – warto?

Metal, naturalne materiały, tworzywa sztuczne… Producenci wyposażenia outdoorowego oferują szeroki wybór mebli wykonanych z materiałów o zróżnicowanej specyfice i wykończeniu. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej meblom wyplatanym z technorattanu – materiału, który w ostatnich sezonach szturmem opanował modne ogrody prywatne i zewnętrzne przestrzenie publiczne. Czym syntetyczny rattan zaskarbił sobie przychylność miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu? Sprawdź!

Niezawodny zestaw mebli ogrodowych z technorattanu

Technorattan na pierwszy rzut oka do złudzenia przypomina rattan pozyskiwany z pni egzotycznych palm rotangowych. Jednak jest coś, co różni od siebie oba materiały – trwałość. W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, technorattan za nic ma sobie wilgoć, promieniowanie UV i skrajne temperatury. Możesz mieć pewność, że zestaw mebli ogrodowych zachowa swoją nienaganną kondycję przez długie lata intensywnego użytkowania oraz ekspozycji na szkodliwe czynniki. Co ważne, możesz zapomnieć o uciążliwej konserwacji i pielęgnacji wyplatanych z technorattanu mebli. Jedyne, co należy zrobić, aby meble przez lata prezentowały się nienagannie, to raz na jakiś czas przetrzeć ich powierzchnię miękką, wilgotną ściereczką. Zwarte i nieporowate włókna syntetyczne nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, dlatego usunięcie wszelkich plam jest dziecinnie proste.

Stwórz ogród marzeń!

Producenci wysokiej jakości wyposażenia outdoorowego stwarzają przed zwolennikami wypoczynku na świeżym powietrzu ogromne pole do popisu. W katalogach czołowych marek nie brakuje zarówno klasycznych kompletów składających się ze stołów i krzeseł, jak i designerskich kanap o modułowej budowie, oryginalnych huśtawek, hamaków i leżanek. Meble dostępne są przeważnie w kilku kolorach.

Categories Dom i Wnętrze