TOP

Znajdź idealny wózek dla swojego dziecka

Nowoczesne wózki dziecięce mogą nas dzisiaj zaskoczyć: ich projektanci i konstruktorzy dokładają wszelkich starań, aby produkty te spełniały najbardziej wygórowane wymagania. Szukając wózka dopasowanego do naszych potrzeb warto zwrócić uwagę na wózki 3w1 – taki produkt posłuży nam i dziecku przez kilka lat i pozwoli na wygodne podróżowanie z dzieckiem.

Dlaczego warto wybrać wózek 3w1?

Wózki 3w1 nie są nowością na polskim rynku, warto jednak zwrócić uwagę na to, jak zmieniają się one z roku na tok. Konstruktorzy stale szukają sposobów na zmniejszenie ich wagi, pragną poprawić komfort zarówno dziecka, jak i rodzica. Wózek dziecięcy 3w1 to produkt, który posłuży nam przez kilka lat: od momentu narodzin dziecka do czasu ukończenia przez nie 3 lat. Wózek 3w1 składa się z trzech elementów: stelaża z kółkami, gondoli oraz wygodnego siedziska. Kiedy stosować gondolę, a kiedy siedzisko?

Konstrukcja wózka 3w1

Gondola może być stosowana już od momentu narodzin dziecka – zastępuje ona wygodne łóżeczko podczas spacerów, pozwala na komfortowy sen. Wzmocnione dno gondoli wyściełane jest miękkim materacem, a dzieci dodatkowo chronione jest przez obszerną budkę, która ochroni zarówno przed słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Budki w gondolach często mają dodatkowe okienka, które pozwolą na swobodną wymianę powietrza.

Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać gondola powinna być wymieniona na siedzisko. Wygodne siedzisko posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę oraz regulowane oparcie orz podnóżek. Tu również znajdziemy obszerną budkę. W wielu modelach wózek uzupełniany jest o wygodny śpiworek, odpowiedni na chłodniejsze dni. Stelaż wózka 3w1 jest składany – oznacza to, że bez trudu zmieścimy go do bagażnika samochodowego i zabierzemy na wakacje.

 

 

Categories Uncategorized