TOP

Czy kominki zewnętrzne na tarasie zmienią odbiór przestrzeni?

Jak w prosty sposób zmienić odbiór przydomowego tarasu i nadać mu elegancji? Bez wątpienia jedną z najlepszych metod są kominki zewnętrzne na tarasie. Nowoczesne kominki to zarówno eleganckie paleniska tarasowe, jak i promienniki gazowe. Dzięki nim znacząco wydłużymy lato i spędzimy wiele niezapomnianych chwil blisko natury.

Nowoczesne kominki zewnętrzne na tarasie

Promienniki gazowe to nowoczesne kominki zewnętrzne na tarasie. Jeszcze do niedawna kojarzone były wyłącznie z restauracjami oraz kawiarniami – dzisiaj możemy wykorzystać je we własnych ogrodach czy na tarasach. Kominki zewnętrzne na tarasie emitują ciepło, dzięki czemu możliwe jest podniesienie komfortu odpoczynku podczas chłodniejszych wieczorów. Kominki zewnętrzne na tarasie sprawią, że otoczenie stanie się bardziej przytulne, a każda chwila na tarasie stanie się prawdziwie magiczna. Promienniki gazowe to urządzenia zasilane gazem z butli – butla ukryta jest wewnątrz urządzenia, by nie wpływała na estetykę otoczenia. Promiennik może emitować ciepło nawet do 5 metrów! Urządzenie posiada regulację wysokości płomienia oraz prosty włącznik. Promiennik wyposażono też w czujnik przechyłu, który automatycznie wyłącza urządzenie.

Kominki zewnętrzne na tarasie – paleniska

Niebanalną opcją na udekorowanie przestrzeni tarasowe są kominki zewnętrzne na tarasie w formie eleganckich palenisk. Paleniska do złudzenia przypominają naturalne ognisko, są zasilane gazem z butli. Zwraca uwagę ich elegancki wygląd: wierzch paleniska wykonano z tworzywa syntetycznego o wysokiej odporności na uszkodzenia, ceramiczne polana drewna idealnie imitują naturalne drewno. Palenisko tarasowe warto umieścić w centralnym punkcie przestrzeni wypoczynkowej, obok niego ustawić fotele lub sofę wypoczynkową.

 

 

Categories Dom i Wnętrze