TOP

Lekkie meble do ogrodu – co wybrać?

Zaprojektowanie wygodnej przestrzeni ogrodowej czy tarasowej jest proste. Olbrzymi wybór mebli pozwoli na zakupienie kompletu dopasowanego do potrzeb. Wśród jednych z najchętniej kupowanych są dzisiaj meble aluminiowe. Czym wyróżniają się na tle innych mebli?

Meble wykonane z aluminium – jakie mamy opcje?

Szukając mebli lekkich, funkcjonalnych i wygodnych, bez wątpienia warto sięgnąć po meble aluminiowe. Nowoczesne meble wykonane z aluminium świetnie wpisują się w obowiązujące trendy, jak również są świetnym przykładem, jak wzornictwo idzie w parze z gwarancją komfortu. Meble takie posiadają aluminiowe stelaże, które zabezpieczono przed działaniem korozji, odkształcaniem. Siedziska i oparcia tworzone są z elastycznych siatek polietylenowych. Meble aluminiowe to przede wszystkim wygodne krzesła, ale również stoły, w których blaty wykonane są z naturalnego drewna. Meble aluminiowe doskonale wpisują się w nowoczesne trendy, sprawdzają się zarówno na tarasach, jak i w ogrodach czy na balkonach. Warto pamiętać, by odpowiednio o nie dbać, np. poprzez stosowanie pokrowców ogrodowych w czasie jesieni i lata. Meble aluminiowe znaleźć można na stronie gardenspace.sk/zahradny-hlinikovy-nabytok.

Meble w konstrukcji modułowej – propozycja dla kreatywnych

Nowoczesne meble aluminiowe to nie jedyna propozycja dla osób poszukujących lekkich mebli. Ciekawą alternatywą są meble modułowe, czyli kolekcje, które składają się z dwóch lub więcej elementów. Elementy te mogą być wykorzystywane osobno, ale też łączone – umożliwiają to niewielkie złączki. Meble modułowe oparte są na lekkich, aluminiowych konstrukcjach, ich okrycie tworzą poduszki i siedziska, najczęściej tapicerowane tkanina o hydrofobowej strukturze. Meble modułowe pozwolą na kreatywne podejście do przestrzeni tarasu czy ogrodu i zmiany, kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

Categories Dom i Wnętrze
ot.pl https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/