TOP

Pojemnik plastikowy Euro

Schoeller Allibert od ponad pięćdziesięciu lat projektuje swoje produkty, które są wykonane z naprawdę rewelacyjnej jakości produktów. Marka skupia się przede wszystkim na kilku segmentach rynkowych, takich jak na przykład: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny.

Rewelacyjne pojemniki plastikowe

Rozwiązania opakowaniowe są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również nadają się do codziennego użytkowania. Właśnie dlatego klienci chętnie korzystają z usługi firmy Schoeller Allibert, ponieważ używając pojemników plastikowych dostępnych w ofercie firmy można oszczędzić wiele pieniędzy oraz dbać o środowisko. Ergonomiczne produkty, dzięki głębokim uchwytom z łatwością można je przenieść. Wzmocnione podstawy są kompatybilne – dlatego właśnie produkty są wykorzystywane w wielu branżach. Pojemniki plastikowe euro są świetnymi produktami, ponieważ można przechowywać w nich naprawdę wiele rzeczy – takich jak na przykład: kosmetyki, perfumy czy leki.

Pojemniki Euro 2

Ze względu na to, że pojemniki plastikowe Euro są naprawdę bardzo pojemne – będą idealne do zautomatyzowanych systemów produkcyjnych, a także do przemieszczaniach produktów. Te przemysłowe pudełka do przechowywania mogą mieć różne rozmiary – wszystko zależy od tego jakiej pojemności potrzebuje klient. Pojemnik plastikowy Euro cechuje się standardowymi rozmiarami, aczkolwiek firma jest w stanie stworzyć pojemnik indywidualnie – zgodnie z prośbą klienta. Pojemniki Euro 2 z łatwością można położyć jeden na drugim, dzięki czemu są one łatwe do przewożenia. Ponadto wprowadzenie uchwytów na obu końcach zapewnia skuteczny transport lub obsługę ręczną. Takie pojemniki są używane na całym świecie – są bowiem bardzo popularne. Pojemnik plastikowy euro 2 jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu i jest wytrzymały. Produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, na przykład, takich jak: zielony, niebieski czy czerwony. Materiał z którego został wykonany pojemnik jest przede wszystkim odporny na wszelkie kwasy.

Pojemniki plastikowe Euro, jak widać, mają naprawdę wiele zastosowań – właśnie dlatego używane są nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą. Oprócz tego wspomnieć trzeba, że mają wiele zalet – są lekkie, trwałe oraz kompatybilne i ergonomiczne.

Categories Ciekawe