TOP

Aranżacje ogrodu i tarasu

Czy potrzebujemy doświadczonego architekta, aby w sposób ciekawy zaaranżować nasz taras czy ogród? Zdecydowanie nie – dzisiaj topowi producenci podpowiadają nam, jak niewielkim nakładem sił stworzyć blisko domu strefę relaksu, z której korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie rozwiązania warto wykorzystać? O czym powinniśmy pamiętać?

Szeroki wybór pięknych mebli ogrodowych

Szukając idealnych mebli ogrodowych zazwyczaj skupiamy się przede wszystkim na ich wyglądzie oraz na cenie – pragniemy, aby meble nie ogołociły naszego portfela, ale też aby były funkcjonalną ozdobą przestrzeni wypoczynkowej. Producenci zwracają uwagę jednak na jeszcze jedną kwestię: bardzo istotne są materiały. Meble ogrodowe wystawione na świeżym powietrzu narażone będą na szereg czynników, takich jak zmienne temperatury, wilgoć, silne promieniowanie słoneczne. Aby na długo zachowały kształt i kolor muszą być więc one wykonane z materiałów o podwyższonej odporności na zniszczenie. Meble wysokiej jakości, wykonane z dużą precyzją znajdziemy na stronie gardenspace.pl.

Jakie komplety są najchętniej wybierane obecnie?

Wśród chętnie kupowanych kompletów prym wiodą meble technorattanowe – i nie powinno to dziwić. Piękne, eleganckie i trwałe meble będą chlubą i ozdobą każdego miejsca wypoczynkowego. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych, malowanych proszkowo stelażach, przez co są odporne na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy. Meble technorattanowe pokrywa syntetyczna plecionka o nieporowatej strukturze, która nie chłonie brudu, wilgoci.

Wśród mebli technorattanowych dużą popularnością cieszą się także wygodne leżanki ogrodowe. Pozwolą na wypoczynek  pozycji leżące, odprężenie. Regulowane zagłówki sprawią, że każdy dopasuje parametry mebla do swoich potrzeb.

Categories Dom i Wnętrze