TOP

Efektowne stoły do ogrodu i nie tylko

Współczesne kolekcje mebli ogrodowych to popis designu. To przedmioty zaprojektowane z myślą o perfekcyjnych aranżacjach tarasów, werand, altanek. Na jakie meble warto się zdecydować, urządzając zjawiskowy ogród czy strefę domowo-ogrodową? Na białe i romantyczne meble z technorattanu? A może na postindustrialne aluminium? Albo na rattanowe cuda, które odsyłają nas w wyobraźni do dawnych, zaczarowanych ogrodów? A może na drewno teakowe i rustykalny akcent na tarasie czy na patio? Wybór okazuje się przebogaty.

Stoły do ogrodu

Przykładem panującej obecnie w aranżacjach ogrodowych różnorodności są stoły ogrodowe. Na dzisiejszych tarasach, przy basenach, w altankach, zobaczymy stoły zrobione z rozmaitych materiałów. Proste stoły drewniane (zestawiane często z rattanowymi krzesłami i fotelami). Skrajnie awangardowe stoły z aluminium, które można zestawić z betonowymi motywami. Technorattanowe stoły okrągłe czy prostokątne, uniwersalne i niebanalne.

W dowolnym wręcz miejscu w ogrodzie stworzymy bez problemu wytworną jadalnię, kiedy zdecydujemy się na nowoczesny stół ogrodowy. Nowoczesność oznacza tutaj także wytrzymałość oraz odporność na czynniki atmosferyczne.

Stoły do restauracji

Wybierając stoły do restauracji, warto skorzystać z bogatej oferty mebli ogrodowych prezentowanej na stronie gardenspace.pl. Stylowe stoły stawiane w ogrodach prywatnych, równie dobrze umeblują wnętrze restauracji. Jeszcze lepiej zaprezentują się na zewnątrz. Na restauracyjnym tarasie widokowym, na patio czy w altance przygotowanej specjalnie dla gości, którzy lubią jadać w uroczym otoczeniu natury.

Stoły do eleganckiego holu

Nowoczesne stoły ogrodowe z powodzeniem można ustawić także w stylowej poczekalni czy w przestronnym holu. Pięknie zaprezentują się w dużym domu, w którym nie brakuje miejsca na interesującą aranżację przedpokoju. Ale sprawdzą się taką w miejscach o charakterze publicznym.

Categories Ciekawe