TOP

Pikówka – materiał wszechczasów!

Umiesz szyć? Chciałbyś uszyć coś niebanalnego dla siebie lub dla swojego dziecka, ale nie wiesz, jaki materiał będzie do tego celu najodpowiedniejszy – zdecyduj się na ponadczasową połówkę i stwórz z niej prawdziwą kurtkę marzeń już dziś!

Do czego przyda się pikówka?

Materiał, jakim jest pikówka bardzo dobrze odnajduje się wśród trendów ostatnich sezonów – co za tym idzie, można ją wykorzystać między innymi do szycia kurtek, podszyć, spódnic, czy też nawet różnego rodzaju elementów na stworzenie eleganckiej torebki.

Jednakże w zdecydowanie największym stopniu ceni się ją jako idealny materiał na kurtki, podszycia płaszczy lub na kamizelki. Podaruj swojemu dziecku prezent na długie lata, który jednocześnie będzie praktyczny i sentymentalny. Ubierz je we własnoręcznie wykonaną modną kurtkę z pikówki. Jeśli dotychczas jeszcze nic nie szyłeś uszycie kurtki może stanowić zbyt duże wyzwanie na początek – w związku z czym zacznij od czegoś łatwiejszego na początek, np. spódniczki dla Ciebie lub dla Twojej córeczki.

Kurtka z pikówki, czyli jak to zrobić?

Zastanawiasz się, czy wykonanie kurtki z pikówki stanowi trudniejsze zadanie niż wykonanie jakiejkolwiek innej kurtki. Jak się okazuje nie odgrywa to praktycznie żadnej roli, a nawet więcej bardzo często materiał pikowy współpracuje zdecydowanie lepiej niż inne materiały, a tym samym łatwiej przy jego użyciu uszyć tak skomplikowane rzeczy, jak kurtka.

Oczywiście na samym wstępie przygotowania kurtki trzeba zdjąć wymiary osoby, na którą będziemy tą kurtkę szyć. Kiedy już to zrobimy, warto przygotować sobie szablon według którego można wycinać odpowiedniej wielkości skrawki materiału. Kolejno można przystąpić już do szycia według wcześniej obranej koncepcji.

Wszystko to powinno ostatecznie doprowadzić do powstania jedynej w swoim rodzaju pikowanej kurtki. Bądź modny, ponadczasowy i niebanalny zarazem z kurtką, którą udało Ci się wykonać samemu lub przy pomocy bliskiej Ci osoby.

Kupuj pikówkę na metry w sklepie Pinsola i uszyj z niej to, czego tylko dusza zapragnie już dziś! Zapraszamy!

Categories Ciekawe
https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/ ozrodlo.com.pl https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/