TOP

Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach – popraw urodę w czasie przerwy na lunch!

Medycyna estetyczna to szansa na piękny, młodzieńczy wygląd pomimo upływu lat. Z zabiegów, jakie oferuje gabinet medycyny estetycznej w Katowicach, można skorzystać nawet w czasie przerwy na lunch. Oferta obejmuje zarówno usuwanie zmarszczek, jak i poprawę owalu twarzy, czy powiększanie ust. W gabinecie można też pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i perfekcyjnie odmłodzić skórę podczas specjalistycznych zabiegów kosmetycznych.

 

Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach – pogromca zmarszczek

Pierwsze zmarszczki mimiczne mogą pojawić się już w wieku 25 lat. Zegara biologicznego zatrzymać nie można, ale istnieje sposób na spowolnienie jego działania i pozbycie się widocznych efektów starzenia, czyli zmarszczek. W tym celu warto odwiedzić gabinet medycyny estetycznej w Katowicach, w którym zabieg usuwania zmarszczek trwa zaledwie kilkanaście minut – wystarczy przerwa na lunch, aby odzyskać młody wygląd.

Zmarszczki mimiczne najczęściej są usuwane za pomocą toksyny botulinowej. Jej działanie jest bardzo skuteczne – nie tylko wyrównuje istniejące bruzdy, ale też zapobiega powstawaniu nowych. Inną substancją wykorzystywaną do usuwania zmarszczek jest kwas hialuronowy. Dzięki niemu skóra staje się jędrna i nawilżona, a zmarszczki znikają nawet na rok.

 

Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach – postaw na piękną cerę i pełne usta

Piękna, promienna i pozbawiona przebarwień i nierówności cera to największa ozdoba każdej kobiety. Niestety nieskazitelna skóra jest rzadkością, ale nie oznacza to, że nic nie można w tej sprawie zrobić. Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach oferuje zabiegi mezoterapii igłowej, dzięki którym można skutecznie usunąć wszelkie przebarwienia będące efektem promieniowania UV oraz poprawić jędrność skóry.

W gabinecie można też skorzystać z zabiegu powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to substancja, która występuje w ludzkiej skórze, odpowiada za prawidłowe napięcie i nawilżenie skóry. Kwas hialuronowy skutecznie uwydatnia usta i poprawia ich kontur – zabieg trwa zaledwie 45 minut, a efekty widoczne są od razu.

 

Categories Zdrowie i Uroda
https://beesafe.pl/porady/dopuszczalna-predkosc-na-drogach/ https://beesafe.pl/porady/carpooling/ https://wtrawiepiszczy.com.pl/jaki-materac-do-lozka-wybrac/