TOP

Kilka słów o damskich portfelach

Kobiety uwielbiają kupować sobie torebki i portfele. To chyba jedne z tych rzeczy, których mają w szafie zwykle najwięcej. Wiele pań stara się wręcz dobierać portfel pod kolor torebki. Bywa zatem, że co kilka dni przekładają całą zawartość portfela do innego, który z danym dniu bardziej pasuje do stylizacji. Jakie torebki i portfele są modne w tym roku? Poniżej krótki poradnik.

Najmodniejsze portfele damskie

Portfele damskie, które modne są w tym roku, prawdę mówiąc nie różnią się od tych, które były na sklepowych półkach w poprzednich sezonach. Już od dawna najbardziej liczy się jakość, a zatem portfele damskie wykonane ze skóry naturalnej, są najchętniej wybierane przez klientki. Zdecydowanie warto kupować tylko i wyłącznie tego typu portfele. Są one najbardziej trwałe, nie zniszczą się po kilku miesiącach używania.

Duże portfele damskie

Od kilku lat modne są duże portfele damskie, takie, które wręcz przypominają torebkę kopertówkę. W takim portfelu zmieści się naprawdę sporo rzeczy. Kobiety zwykle noszą tam nie tylko pieniądze, ale też wszystkie karty do bankomatu, swoje dokumenty oraz inne rzeczy, na przykład karty lojalnościowe do sklepów czy kawiarni. Pojemny portfel pozwala mieć to wszystko w jednym miejscu, co jest naprawdę wygodne.

Duży portfel jako torebka kopertówka

Jeżeli wybierze się duży portfel damski, to w pewnych sytuacjach może on zastępować nawet torebkę kopertówkę. Naprawdę pojemne portfele pomieszczą bowiem pomadkę do ust, klucze do domu, a nawet paczkę chusteczek higienicznych. Można zatem zabrać ze sobą portfel na spotkanie towarzyskie. Ważne, że jeżeli chce się portfel traktować jako kopertówkę, dobrze byłoby wyciągnąć z niego części rzeczy takich jak dokumenty czy karty płatnicze, a zabrać tylko te niezbędne rzeczy.

Czym portfel powinien być dopasowany do torebki

Jedno z ważnych pytań dotyczy tego, czy portfel kolorem skóry oraz jej fakturą, powinien być dopasowany do torebki. Dawniej rzeczywiście obowiązywała taka zasada, a zatem kobiety zakładały buty, torebkę oraz portfel w jednym kolorze. Dzisiaj ta zasada wydaje się już być całkowicie przestarzała. Naprawdę nie ma takiej potrzeby, aby wszystkie te rzeczy były utrzymane w jednej kolorystyce. Jest to wręcz uważane za modową wpadkę. Portfel może mieć zatem zupełnie inny kolor, może być wykonany z tkaniny, podczas gdy torebka będzie skórzana. Najważniejsze to bawić się modą i nie podchodzić do niej zbyt serio. Przestarzałe zasady absolutnie nie powinny być podpowiedzią, jaki portfel kupić dla siebie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie peterson.com.pl/pl/12-portfele-damskie

Categories Ciekawe
https://amtm.pl/nowoczesna-i-rozwinieta-organizacja/ https://velemental.com/buty-jezdzieckie-w-jaki-sposob-nalezy-je-pielegnowac/ https://greaterrangedj.com/jakie-aluminiowe-meble-ogrodowe-wybrac/