TOP

Co warto wiedzieć na temat wynajmu fotobudki

Fotobudka to już stały element imprez towarzyskich w naszym kraju. Wynajmuje się je na wesela, na studniówki i przyjęcia urodzinowe, eventy w firmie czy eventy organizowany na przykład w szkołach. Fotobudki stoją na targach ślubnych czy targach imprez towarzyskich. To właśnie tam można przyjrzeć się im bliżej i zapoznać się z ich sposobem działania.

Fotobudka cena wynajmu

Fotobudki wynajmuje się na określoną liczbę godzin. Zwykle firmy zajmujące się ich wynajmowaniem mają różnego rodzaju pakiety, w których jest informacja o liczbie godzin, podczas których fotobudka może być dostępna na imprezie. Minimalna liczba godzin to najczęściej 2, czasami 3, bo właśnie wtedy taki wynajem jest opłacalny dla firmy, która się tym zajmuje. Fotobudka może też stać przez całą imprezę aż do białego rana, bo bardzo często dopiero gdy alkohol szumi gościom w głowie, chętnie robią sobie oni zabawne zdjęcia. Cena za podstawowy pakiet zwykle wynosi kilkaset złotych, zawsze poniżej 1000 zł.

Fotobudka cena na całą noc

Jeżeli fotobudkę chce się wynająć na całą noc, bardzo często do podstawowego pakietu wynajmu na dwie lub trzy godziny należy następnie doliczyć cenę wynajmu za każdą dodatkową godzinę. W ten sposób w prosty sposób każdy może obliczyć sobie ile będzie kosztować go wynajem fotobudki na przykład na całą noc. Oczywiście ta cała noc to nazwa umowna. Rzadko która impreza trwa dłużej niż do 3:00 czy 4:00 nad ranem, a nawet jeżeli, o takich godzinach już raczej nie korzysta się z fotobudki. Jednym słowem dobrą opcją jest wynajem fotobudki na późne popołudniowe godziny, a następnie zostawienie jej do około 2:00 czy 3:00 w nocy. W przypadku imprez takich jak studniówka czy wesele jest to naprawdę zasadne. Również w przypadku osiemnastek taka opcja na pewno się sprawdzi. Jeżeli natomiast fotobudka to atrakcja na przyjęcie urodzinowe dla dziecka, wystarczy wynająć ją na dwie godziny.

Fotobudka cena pakietu

Co zatem zawiera cena wynajmu fotobudki? Po pierwsze możliwość zrobienia nieograniczonej liczby zdjęć przez gości, oraz ich wydruku. Jednym słowem goście będą mogli zabrać ze sobą swoje pamiątkowe zdjęcia, natomiast na przykład para młoda organizująca fotobudkę na wesele, otrzyma też pliki elektroniczne ze zdjęciami. To wspaniała pamiątka oraz dokument pokazujący jak bawili się goście weselni. Poza tym wynajmując fotobudkę otrzymuje się też zestaw śmiesznych gadżetów do robienia zdjęć, oraz pomoc techniczną i obsługę pracownika firmy, który służy wsparciem wtedy, gdyby pojawiły się jakieś problemy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka cena.

Categories Ciekawe