TOP

MODUŁ REZERWACJI ONLINE NIEZBĘDNY W PROGRAMIE HOTELOWYM

W poszukiwaniu odpowiedniego narzędzia komputerowego do zarządzania obiektem turystycznym i usprawnienia pracy personelu, trzeba równie dużą wagę przywiązywać do prostoty obsługi, jak też dostępnych w danym systemie funkcjonalności. Jednym z absolutnie kluczowych modułów dla programu hotelowego jest sparowanie go z komponentem odpowiedzialnym za dokonywanie rezerwacji online, z poziomu strony internetowej.

Sprzedaż pokoi w internecie bez pośredników

Wprawdzie wywindowanie własnej witryny www dla jednego lub całej sieci obiektów na równie wyeksponowaną pozycję, co agresywnie promujących się serwisów rezerwacyjnych stanowi niezwykle trudne zadanie, ale… jakiś ruch unikalnych użytkowników – a tym samym potencjalnych klientów – da się wygenerować. Nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać, że lepiej przyciągać gości bez udziału firm trzecich. Rezerwacja online na stronie internetowej jest niczym dodatkowa, funkcjonująca na okrągło recepcja. Na dodatek niezwykle tania w utrzymaniu.
Tak zwany booking engine zintegrowany z programem hotelowym stosunkowo łatwo umieścić również na innego rodzaju stronach. Na przykład na profilach mediów społecznościowych czy niektórych portalach turystycznych, co z pewnością powinno pozytywnie wpłynąć na obłożenie w obiekcie turystycznym.

Categories Ciekawe
https://www.gama-sklep.com.pl/a/566-kuchnie-z-drewnianymi-frontami https://bridge-o-rama.com/zasilek-na-dziecko-w-niemczech-najwazniejsze-informacje/ https://beesafe.pl/porady/ile-trwa-kurs-na-prawo-jazdy/